Logo společnosti
Prodejní doba

Pondělí - Pátek:
08.00 - 17.00 hod.

Sobota:
08.00 - 11.30 hod.

O nás

MultiMarket Telč, spol. s r.o. je českou obchodní společností se sídlem ve vlastním objektu, v historickém městě Telči, v malebném a turisticky navštěvovaném kraji Vysočina. Najdete nás v blízkosti starobylého renesančního náměstí, které je památkovou rezervací UNESCO.

Historie naší firmy začala před více jak 25-ti lety a nikdo si v té době nedokázal představit, co nás čeká na další společné cestě. Když krátce zrekapitulujeme naši historii, najdeme v ní jak chvíle úspěšné, tak i méně úspěšné. Avšak vzhledem k tomu, že dnes můžeme tyto řádky psát, je zřejmé že těch úspěšných bylo mnohem více.

Úspěch našeho podnikání ovlivňuje mnoho faktorů, zejména koupěschopnost a spokojenost našich zákazníků, úspěšnost našich dodavatelů i vstřícnost a pochopení peněžních ústavů. Během naší společné cesty se podařilo navázat nejen dobré obchodní kontakty, ale často i dlouhodobé osobní vztahy.

Jsme typicky český kamenný obchod s tradicí, s elektronickou podporou akční nabídky zboží, jehož široký sortiment zboží se průběžně přizpůsobuje potřebám zákazníků i dnešní doby.

Našim cílem je stabilizace odborného personálu, se zájmem o rozšiřování kvalifikace a s vstřícným přístupem k zákazníkům. Během uplynulých let jsme se naučili vzájemně chápat a respektovat, mnohému jsme se naučili za pochodu a mnohému se ještě naučit musíme. Věříme, že naše společná cesta bude dál úspěšně pokračovat.

Chtěli bychom proto všem našim zákazníkům a obchodním partnerům i našim rodinám poděkovat za trpělivost, spolupráci a pomoc. Bez Vaši podpory bychom dnes nemohli bilancovat dvacetpět let provozu naší společnosti. Přejeme Vám i sobě pevné zdraví a mnoho úspěchů v osobním i firemním životě.

Za vedení společnosti

Marie Přibylová

webdesign: Štěpán Mátl
© 2023 MultiMarket Telč, spol. s r.o. | Ochrana osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace